מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

שטיחים במבצע

השארת פרטים מהירה:

בין אם זה בגלל הרצון למצוא מחיר מציאה ובין אם בגלל מצב כלכלי המאלץ אותנו לחפש מבצעים – שטיחים במבצע הם דבר אשר הלקוח הישראלי אוהב. מבצעים על שטיחים הם אפשרות נהדרת עבורכם להשיג את השטיח שתמיד רציתם אך הרגשתם שהמחיר שלו אינו עולה בקנה אחד עם ערכו בעיניכם.

לעיתים באותה תקופת זמן המצב הכלכלי הדחוק מאלץ אתכם לוותר על השטיח אך אין זה אומר שהסיפור נגמר כאן, תמיד תוכלו לחכות עד אשר החנות תפתח במבצע לכבוד סדרת שטיחים חדשה או לכבוד החג. הנכם מוזמנים להגיע לבית שטיחי רות ולהתרשם ממגוון ענק של שטיחים מרהיבים ביניהם שטיחי קשמיר, שטיחי משי, שטיחי מעצבים ועוד.

היכן תמצאו שטיחים במבצע ?

אם אתם מחפשים לרכוש שטיח במחיר מציאה תצטרכו לחכות לשלב בו הם יוצאו למכירה במבצע. היכן תמצאו מבצעים אלה ?

  • רשתות וחנויות שונות נוהגות לבצע הנחות בסוף עונה. הגיעו לבקר פעם בכמה חודשים בחנויות החביבות עליכם ושאלו את המוכרים מתי יגיעו מבצעי סוף העונה.
  • יש לעקוב אחר פרסומים בעיתון, ברדיו ובאינטרנט המעדכנים את הציבור במבצעים חדשים.
  • חנויות רבות נוהגות לערוך מבצעים לכבוד חגים מרכזיים כמו ראש השנה, סוכות ופסח. הימים אשר קודמים לחגים אלה הם זמן טוב לבקר בחנות ולבדוק האם היא מציעה מבצעים.
  • לעיתים ניתן לקנות סחורה בעלת פגמים קטנים במחיר זול משמעותית מן הסחורה התקינה. מכיוון שפעמים רבות מדובר בפגמים מינוריים ולא משמעותיים תוכלו לרכוש שטיח נהדר במחיר זול.

בית שטיחי רות – הבית לכל שטיח

בית רות שמח לארח בביתו את כל סוגי השטיחים המודרניים הנפוצים בארץ ובעולם. שטיחים אלה מתאימים באופן מדויק לעיצוב הבתים המודרני הנפוץ וכוללים צבעים, צורות ועיטורים המתאימים לקו העיצובי של בתים מודרניים. דוגמא לכך הם שטיחי וינטג' אשר עוברים תהליך עיבוד של טקסטורה הנעשית בעבודת יד ומעניקה לשטיח מראה משופשף ועתיק. שטיחים אחרים מושפעים מעיצובים אפריקאים כוללים הדפסי חיות מרהיבים. שטיחים אלה כמו גם שטיחים אוריינטלים, שטיחי מעצבים ומגוון שטיחים מרהיבים אחרים מחכים לכם אצלנו בחנות.

אולי יעניין אותך גם...

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט