מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

שטיח

השארת פרטים מהירה:

עיצוב הבית הוא תהליך מורכב אשר במהלכו יש לקחת בחשבון מגוון פרמטרים. לאחר שנבחר הקו העיצובי של הבית ניתן לשלב בו פריטים מיוחדים כמו אגרטלים, נישות מגבס, צמחי נוי או שטיח מיוחד. כל שטיח מציע תוספת עיצובית אחרת לחדר ומגוון הסגנונות והסוגים של השטיחים מאפשר לכל אדם למצוא את השטיח המתאים לו ולעיצוב שלו. הדומיננטיות של השטיחים בחלל הופכת אותם לכלי נהדר אשר מאפשר לשנות את המראה והאווירה בכל חדר באופן מיידי. לשטיחים גם יתרונות כמו בידוד רעש, חום ומניעת החלקה. הדבר שימושי במיוחד עבור חדרי ילדים.

כיצד לבחור שטיח ?

עבור אנשים רבים שטיח אינו מוצר משלים אלא מוצר חובה לפחות באחד מחדרי הבית, כאשר לרוב נהוג לשים את השטיח בסלון. נוכחותו של השטיח תעדן את איכות האקוסטיקה, תחמם את האווירה ותיצור קישור בין חלקים שונים בחלל. כיצד תעשו את הבחירה הנכונה ?

  • מטרת השטיח – האם אתם צריכים את השטיח על מנת להוסיף חמימות לסלון או להוסיף צבע לחדר הילדים ? בהתאם למטרת השטיח תוכלו לבחור את צבעו
  • גודל החלל – יש לזכור כי צבעים כהים מקטינים את החלל וצבעים בהירים מגדילים אותו, לכן אם יש לכם חלל קטן מומלץ לבחור בשטיח בהיר.
  • צורת השטיח – צורת השטיח צריכה להתאים לצורת החלל בו הוא יונח. שטיח מלבני יכול ליצור תחושה של אורך בחלל מרובע בעוד שטיח מרובע יאזן חלל צר וארוך.
  • ניקוי – במידה ואתם מחפשים שטיח לחדר האוכל מומלץ לבחור בשטיח בעל סיבים סינטטיים אותם קל לנקות משום שסביר להניח כי השטיח יתלכלך באופן תדיר.

שטיחי רות – שטיחי מעצבים ייחודיים

בית שטיחי רות פועל החל משנת 1980 ומביא עמו ניסיון וידע שאין כדוגמתו בעולם השטיחים. השטיחים שברשותנו נעשים כולם בעבודת יד בנפאל והודו ונושאים את שמות מעצבי העל הגדולים בעולם. בנוסף לשטיחי מעצבים ייחודיים תוכלו למצוא אצלנו שטיחים אותנטיים ומסורתיים אשר נבחרים בקפידה הודות לידע של 60 שנה העובר מדור לדור במשפחתנו.

אולי יעניין אותך גם...

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט