מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

אודות

דוד עובדיה, הבעלים של בית שטיחי רות משנת 1980, ובעלים והמייסד של Carpet Diem, חנות של שטיחים מעצבים היחידה בארץ. יליד אפגניסטן, דור שלישי למשפחת סוחרי ויצרני שטיחים ותיקה, נשוי לגילה ואב למאיר, מתן ועידו. עוד בביתם בקאבול שבאפגניסטן היו אביו וסבו מעצבים ומייצרים שטיחים במו ידיהם, במפעל שהקימו, אשר עסק גם בעיבוד פרוות ובטקסטיל שיוצאו לאירופה. בני המשפחה ביצעו בעצמם את כל שלבי התהליך המורכב הכרוך ביצירת שטיח, החל מגזיזת הצמר מהכבשים, טווייתו לחוטים, צביעה בחומרים טבעיים ואריגה.

במשך עשרות שנים ייצרה וייצאה משפחת עובדיה לסוחרים באירופה שטיחים אפגניים, פרסיים, הודים ועוד, בדוגמאות ייחודיות ובאיכות הגבוהה ביותר. עם השנים בנתה המשפחה מוניטין בתחום, והרחיבה את פעילותה לציריך, שוויץ, משם שיווקה שטיחים לכל העולם.

את עסקיה בישראל החלה משפחת עובדיה על ידי ייצוא שטיחיה מקאבול לסוחרים בארץ. עם עלייתם לארץ פתחה המשפחה את חנות "בית שטיחי רות" ברחוב בן יהודה בתל אביב, שנקראת על שמה של הבת היחידה במשפחה. בהמשך נפתח סניף נוסף בתל אביב, ולפני כעשר שנים נפתח סניף של "בית שטיחי רות" ברחוב אבא אבן בהרצליה. סניף זה עבר ברבות השנים למקומו הנוכחי ברחוב משכית 22. כיום ניתן למצוא ב"שטיחי רות" בהרצליה את אותם השטיחים עליהם שמרה המשפחה לאורך השנים.

אני מביא איתי ל "בית שטיחי רות" את הניסיון המשפחתי העשיר. אני מאמין כי "אין שטיח אחד דומה למשנהו, לכל שטיח יש את הסיפור הייחודי שלו". עם השנים צברתי מומחיות וידע מעמיק בעולם השטיחים, עד כי במבט אחד על שטיח, יוכל לדעת מה מקורו ושוויו, כיצד הוא נארג ובאיזו איכות.

לפני כשנתיים, הקמתי בנוסף את חנות המעצבים "CARPET DIEM", שבלטינית CARPE DIEM פירושו "נצל את היום" הקורא לבני האדם לנצל היטב כל יום ויום וגם בתחום עיצוב הבית הכולל קולקציה חדשנית עכשווית מרהיבה ביופייה המתאימה לעיצוב מודרני.

כל השטיחים נעשים בעבודות יד מנפאל והודו הנושאים את שמות מעצבי העל הגדולים בעולם שמתאהבים בהם כבר ממבט ראשון .

אני עובד על האתר החדש למעלה משנה והוא נועד לקרב אתכם אל עולם השטיחים ולהכיר למביני עניין עולם חדש וקסום בתחום עיצוב המודרני העכשווי.

כמו כן, אני גאה בקולקציית שטיחים האותנטיים המסורתיים הקיימים אצלנו שהיא מהווה את תחילת דרכנו באימפריית המשפחתית העוברת מדור לדור כבר למעלה מ 60 שנה. כפי שהוזכר אנו מומחים בתעשיית השטיחים האותנטיים והמודרניים ויודעים להעריך ולזהות שווים וערכם של השטיחים כבר ממבט ראשון וזאת המומחיות שלי, כתוצאה מניסיון מקצועי שרכשתי במהלך השנים אשר הובילו אותי לתחום מדהים זה המשלב בתוכו יופי, עיצוב, אסתטיקה, ועוד ועוד.

אני מקווה שתהנו מהחנות שלנו, ושתהיה לכם חווית קנייה מהנה וטובה.

שתהיה לנו שנה טובה, אשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה ובקשה.

בברכה,

דויד

השארת פרטים מהירה:

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט