מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

שטיח קילים

שטיח קילים מעוצב בעבדות יד

שטיח קילים הינו סוג מיוחד של שטיח אשר אפיין לרוב את הנוודים ביבשת אסיה ומקור שמו הוא בטורקית. אופן ייצורו של שטיח זה הינו מיוחד וכולל אריגה שטוחה בה חוטי הערב מכסים את חוטי השתי כך שטיב הערב הינו דו צדדי. הבטיחו את רכישתו של השטיח המרשים ביותר, זה שעונה על כל העדפה שלכם ויכול לשרת אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות, ופנו אל חברת  'בית שטיחי רות' כבר היום. כך תוכלו להתרשם ממבחן עצום של שטיחים מעוצבים ואיכותיים אשר מיוצרים כולם בעבודת יד מנפאל והודו ונושאים את השמות הגדולים של מעצבי העל המובילים בעולם. 

שטיחי קילים זולים

שטיח קילים הוא אחד מבין השטיחים המיוחדים ביותר בהם תוכלו לבחור. על מנת להבין האם סוג זה של שטיחים יוכל להתאים לכם בצורה מדויקת, איגדנו בפניכם מספר נקודות חשובות בנושא שכדאי יהיה להכיר:

  • שטיחי הקילים יהיו אלו אשר כוללים לרוב צורות גיאומטריות שונות ומעניינות.
  • בשטיחים הללו ניתן יהיה לעשות שימוש משני הצדדים, דבר אשר הופך אותם ליעילים במיוחד. 
  • שטיחי הקילים מתאפיינים גם במשקל קל יחסית לשטיחים אחרים, כך שכל ההתנהלות עמו הופכת לפשוטה הרבה יותר לעומת אחרים. כך ניתן יהיה גם לנקות ולשאוב אותם בקלות רבה הרבה יותר. 
  • הפרדת הצבעים בשטיח נעשית על ידי אריגתו בשיטה מיוחדת אשר מבדילה אותו באופן מהותי לעומת שטיחים הנארגים בשיטות מקובלות ורגילות. 

שטיח קילים במחיר אטרקטיבי במיוחד

חשוב לזכור כי גם במידה ואתם אוהבים את המראה של השטיח בחנות או באתר, חשוב יהיה להתייעץ עם אנשי המקצוע המיומנים בתחום על מנת שאלו יוכלו לעזור לכם להתאים את השטיח גם לבית. בדרך זו תוכלו לבחור בשטיח הנכון בעבורכם, זה שיתרום לעיצוב ויאפשר את יצירתה של האווירה מיוחדת אותה אתם מבקשים ליצור. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום. 

שטיחי קילים מודרניים

שטיח קילים הוא למעשה שטיח שנארג משני צדדיו, להבדיל משטיחים מודרניים שנתפרים ונארגים רק מצד אחד, כשהצד השני הוא משטח בד. שטיחים מסוג זה היו מאוד נפוצים בעולם העתיק, עוד לפני שהמציאו את מכונות האריגה המכאניות הראשונות והיו עושים הכול בעבודת יד במלאכת מחשבת רבה ובשקידה עצומה. היום משפחות רבות בוחרות לעצב את הבתים שלהם בשטיחים אלו בגלל החיבה שיש להם לסגנון העתיק. חברת בית שטיחי רות המפורסמת מייצרת ומשווקת שטיחי קילים איכותיים וטובים מהמעלה הראשונה.

שטיחים קילים במבצע

כשחושבים לקנות שטיח לבית, צריך להסתכל על כלל היתרונות והשיקולים שיש לעשות. לא רק המראה והמחיר, אלא גם נתונים נוספים שכדאי להביא בחשבון כמו צורת התחזוקה והשימור של המוצר או הקלות שבאחסון שלו. לשטיח קילים מגוון יתרונות הנמנים ברשימה קטנה זו:

  • לשטיחי קילים מראה קלאסי ואותנטי במיוחד. מתאים ביותר לעיצוב בתים כשרוצים להוסיף אווירת רטרו עתיקה. מדובר בשטיחים שעיצבו ארמונות של שליטים ומלכים במזרח הרחוק, וזה יהיה נחמד אם בני הבית ירגישו טיפה מהדרת הכבוד השמורה למי שמעצב את ביתו בשטיח כזה.
  • שטיחים אלו אווריריים במיוחד, כלומר צורת האריגה בדרך כלל היא כזו שהאריגה אינה צפופה מדי, מה שמקל על מלאכת שאיבת האבק והניקיון.
  • אלו שטיחים די קלים. ניתן להזיז ולהעביר אותם ממקום למקום בלי לשבור את הגב. בגלל המשקל שלהם ניתן בקלות לתלות אותם על הקירות מבלי חשש שיפלו או יזיקו לקיר.
  • בית שטיחי רות מייצרת ומשווקת שטיחים כאלו במגוון סגנונות מקוריים עוצרי נשימה. לכל שטיח יש את הסיפור שלו.

שטיח קילים אתני

אם גם אתם רוצים להוסיף אווירה קסומה לתוך הבית, כדאי שלא תפסלו אפשרות של בחירה בשטיח קילים משובח ומקורי. בחברת בית שטיחי רות תוכלו למצוא מגוון רחב של שטיחי קילים העשויים עבודת יד איכותית ומדוקדקת שלא משאירה מקום לספק בדבר המקצועיות והאותנטיות. בנוסף, לחברה זו שירותי תיקון וניקיון של שטיחים מכלל הסוגים. פנו אל חברת שטיחי רות ותוכלו גם אתם ליהנות משירות אמין, מקצועי, איכותי וטוב.

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט