מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

שטיחים מודרניים

עולם העיצוב הוא עולם עשיר ומפותח אשר עבר אינספור שדרוגים ומתיחות פנים בשנים האחרונות. כיום ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מרכזיים כאשר אחד מהם הוא סגנון העיצוב המודרני. שטיחים מודרניים מהווים חלק בלתי נפרד מן העיצוב המודרני ויכולים ליצור את הקישור בין חלקי הבית השונים. המראה של השטיח הוא דומיננטי על הרצפה ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא מונח על הקיר. לצד מספר חומרים מהם יכול להיות עשוי השטיח (בעיקר סיבים טבעיים או סינטטיים) יש גם מגוון רחב של סוגי שטיחים אותם תוכלו לשלב כחלק מן העיצוב המודרני של הבית.

סוגי שטיחים מודרניים 

להלן מספר סוגי שטיחים מודרניים נפוצים :

  • שטיחי טלאים – עשויים לרוב מחומרים טבעיים כמו צמר. כל שטיח דומה ליצירת אמנות משום שהוא נתפר בעבודת יד. שטיחים אלה משלבים בתוכם עולם ישן וחדש יחד, אתניות לצד מודרניות. שילוב הצבעים הססגוני ההופך שטיחים אלה למיוחדים למראה.
  • שטיחי שאגי – שטיחים רכים, נעימים ומפנקים המעניקים תחושה של חום בבית. השטיח משלב אלמנטים מסורתיים וקלאסיים ומעניקים לכל בית את האווירה הדרושה לו.
  • שטיחים גאומטריים – שטיחים המתאימים לעיצוב מודרני מינימליסטי אשר מדגיש קווים נקיים וברורים. שטיחי אלה כוללים צורות גאומטריות ברורות החוזרות על עצמן בתבנית.
  • שטיחי קילים – אלו הם שטיחים הארוגים שתי וערב (בשונה משטיחי קשירה הנקשרים לולאות לולאות). שטיחים אלה ארוגים באריגה שטוחה לכן אין להם את פלומות הצמר המאפיינות שטיחים אחרים. שטיחים אלה לרוב עתיקים בדוגמאות גאומטריות אתניות כולל סמלים שבטיים האופייניים למקום בו השטיח נארג.
  • שטיחי חבל – שטיחים קלועים בגוונים טבעיים המציעים עמידות רבה. רובם ניתנים לשטיפה במים והם משתלבים נהדר בבתים בעלי עיצוב מודרני.

השטיחים של שנות ה-2000

אנו נוהגים לחשוב על שטיחים כעל מוצר מיושן השייך לדור הסבים אך השטיחים של שנות ה-2000 יכולים להפוך כל חלל בבית למרשים ומיוחד. אנו בבית שטיחי רות נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור את השטיח הטוב ביותר עבורכם על סמך ניסיון של עשרות שנים וידע רב העובר במשפחה שלנו מדור לדור.

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט