מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

שטיחים אפגניים

שטיחים אפגניים במבצע

בשעה שאתם מחפשים אחר שטיחים אפגניים איכותיים, הרי שמומלץ יהיה לפנות אל 'בית שטיחי רות' ולבחור ליהנות מן האיכות הגבוהה ביותר בתחום והשירות האדיב והאישי בו אתם מעוניינים. חברתנו מובילה את תחום השטיחים בארץ מזה כ-4 עשורים ומעמידה לרשות לקוחותיה את כל השטיחים המיוחדים והמרשימים אשר נעשים בעבודות יד מנפאל והודו. השטיחים הללו הנושאים את שמות מעצבי העל הגדולים בעולם, כך שאין ספק כי כבר ברגע שתראו את השטיחים הללו, תיזכרו מה היא אהבה ממבט ראשון. 

המאפיינים הבולטים של שטיחים אפגניים 

השטיח האפגני פילס את דרכו אל לבבותיהם של אנשים רבים מכל רחבי העולם. דבר שאינו מפתיע כלל, זאת לאור העובדה כי השטיחים הללו מהווים את התוספת המושלמת בעבור כל בית. הם מרשימים, איכותיים, רכים ויפים במיוחד. כל היתרונות הללו באים לידי ביטוי בעקבות המאפיינים הבולטים של שטיחים אלו, אשר כוללים בעיקר את הנקודות הבאות:

  • צבעים – הצבעים אשר מאפיינים את השטיח האפגני הם בעיקר אדום יין, בריק וכדומה. 
  • ייצור – השטיחים הללו יהיו מיוצרים באפגניסטן או לכל הפחות יעקבו באדיקות אחר טכניקת האריגה המאפיינת את השטיחים הללו. 
  • הרכב – שטיחים אפגניים יהיו אלו עשויים מ-100% צמר. לעיתים ניתן יהיה למצוא שטיחים מסוג זה אשר יהיו עשויים מהרכב אשר עיקרו צמר וחלקו פלומה.  

שטיח אפגני בהתאמה מדויק

במידה וגם אתם מחפשים אחר התוספת המושלמת לביתכם, הרי ש'בית שטיחי רות' יכול לסייע לכם במציאת השטיח המושלם אשר יתאים לכל מקום בו תרצו להציב אותו. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהמליץ על מגוון השטיחים השונים והאיכותיים אשר עומדים לבחירתכם. כך, נרחיב אודות ההבדלים בין השטיחים השונים ועל היתרונות והתכונות המיוחדות של כל אחד מהם. 

חברתנו תשמח לסייע לכם בבחירת השטיח המושלם בעבור כל צורך והעדפה שלכם, ואף מעבר לכך. כאן ניתן יהיה ליהנות גם משירות תיקון וניקוי שטיחים אשר מתבצע באופן המקצועי ביותר. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם חברתנו באתר כבר היום. 

שטיחים אפגניים למכירה

מעוניינים לרכוש שטיחים אפגניים במבצע מדהים? שטיחים מקוריים ואותנטיים שנעשו במלאכת מחשבת ועבודת יד משובחת? חברת בית שטיחי רות מציעה מגוון של שטיחים יוקרתיים שתוכלו לעצב בהם את הבית. שטיחים אלו מורכבים מצמר איכותי ומובחר, הנארג על פי שיטה מקורית שנעשה בה שימוש בידי אומני אריגה מיומנים. שטיחים אלו הינם ססגוניים, יפהפיים ומתאימים לעיצוב הבית למי שרוצה להכניס אווירה מיסטיקנית ועתיקה עוצרת נשימה שגורמת לבאי הבית לחוש את זה מייד.

שטיח אפגני עבודת יד

משפחות ישראליות רבות בוחרות לעצב את הסלון או חדרי השינה בעת החדשה בשטיחים בסגנון ייחודית זה על פי המסורת האפגנית. הטקסטורה הנעימה, הצבעים הארגמניים, הסגנונות והקישוטים המעטרים אותם הופכים אותם למוצר בעל שם עולמי. לא פלא שאפשר למצוא אותם מעטרים בתי מלוכה של שליטים ואנשי המעמד הגבוה במדינות רבות כל כך. להלן כמה נקודות שכדאי לדעת על מגוון השטיחים המיוצרים בחברת בית שטיחי רות: 

  • 100 אחוז צמר טהור – שטיח אפגני עשוי ברובו המכריע מצמר הנעים למגע. תוכלו לשבת על השטיח ולהרגיש רכות מושכת שפשוט כיף לשבת עליו.
  • צבעים – הצבעים השולטים ברובם המכריע של שטיחים אלו הם גווני האדום, הבורדו והחום. לחלק מהדגמים יש ציורים של ערים עתיקות או נופים הטיפוסיים לארצות המזרח התיכון ומחזירים לתקופה אחרת.
  • מסגרת – להרבה מהשטיחים האפגניים מחוברת רקמת סיבים למסגרת שלהם, מה שמוסיף נופך ייחודיות המבדילה בין שטיח זה משאר השטיחים.
  • שטיחים במבצע – במפעל של בית שטיחי רות מייצרים ומשווקים הרבה דגמים שונים וייחודיים של שטיחים אלו, והכל במחירים אטרקטיביים. שאלו אותם לגבי מבצעים הקיימים בזמנים שונים על רכישת שטיחים, במיוחד אם אתם מתכוונים לקנות כמה מהם ולבצע קניה מרובה.

שטיח אפגני אמיתי רוכשים מאתנו

אם גם אתם רוצים לעטר את הבית ולזכות לאווירה מלכותית כמו של שליטי אסיה והמזרח, שטיחים אפגניים זה כנראה יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. הכנסו לקטלוג המוצרים באתר האינטרנט של חברת בית שטיחי רות ותוכלו להתרשם ממבחר עצום של שטיחים אפגניים מדגמים שונים ומצורות אריגה שונות. אין ספק שתוכלו למצוא משהו שיתאים לסלון הבית או לחדר האורחים.

שטיחים אפגניים

אין עדות לקיומם של שטיחים אפגניים לפני סוף המאה ה-20, ולכן השטיחים מבית Carpet Diem, חנות שטיחי מעצבים, נחשבים לנדירים, יוקרתיים ומבוקשים על ידי בעלי בתים שמרהטים את בתיהם בסגנונות ייחודיים.

היסטוריה קצרה על שטיחים אפגניים

שטיחים אפגניים הופיעו לראשונה לאחר הפלישה הסובייטית לאפגניסטן ב-1979 ממחנות פליטים בפקיסטן, שאליהם עברו מיליוני אפגנים. עם רובים, מסוקים וטנקים, הם היו קטנים ועשויים מצמר גס. מוכרי שטיחים וחנויות מזכרות הציגו אותם לעובדי ארגונים לא ממשלתיים ופקידי ממשל מערביים. העיצובים הפכו להיות מתוחכמים יותר עם השנים.

לאחר ה-11 בספטמבר, החלו לצוץ דפוסים קבועים – סימן לכך שהאורגים דבקים בתבניות שסופקו על ידי סוחרי שטיחים אפגניים. התמונות הבהירו שהם מקווים לפנות בעיקר לתחום המתנות והמזכרות.

טעות במשמעות השטיחים

במהלך 20 השנים האחרונות, שטיחים אפגניים זכו לתשומת לב רבה. ספרים בגרמנית ואנגלית מתארים, מקטלגים ומקשרים אותם, והם הופיעו במגזינים ובעיתונים גדולים, והוצגו גם בגלריות לאמנות.

בתוך הסיקור, יש נטייה לראות בשטיחי מלחמה שיקוף של חייהם הרגשיים של האורגים, שהרגישו חובה לשלב את המוטיבים של חייהם בעיצובי השטיחים. מאמרים ותערוכות מתעלמים לעתים קרובות מהמציאות לפיה סוחרי שטיחים אפגניים – לא אורגים – הם אלה שמתואמים לטעמים הפכפכים של השוק.

ברוב המקרים, אנשי מקצוע בתעשיית השטיחים הם אלו שמספקים לאורגים דפוסים, ערכות צבעים וחוטים חדשים, בהתאמה לדרישות הצרכנים.

ההיסטוריה של אפגניסטן מתועדת בשטיחים

שטיחים מודרניים אינם מתאימים לסגנונות עיצוב שמציגים ביטויים היסטוריים, בניגוד לעיצובי שטיחים אפגניים, שנוטים להכיל אינדקס של סמלים המשקפים את ההיסטוריה של העם האפגני. בעלי בתים בוחרים שטיחים מודרניים שמתאימים לסגנונות עיצובי פנים עדכניים, להבדיל מסגנונות עיצובי פנים קלסיים, שמאופיינים בפריטים, רהיטים וסגנונות עיצוב של תקופות קדומות.

שטיחים אפגניים משקפים את ההשפעות הפסיכולוגיות והבריאותיות המתועדות היטב על אוכלוסיית אפגניסטן, ולכן הם מבוקשים על ידי בעלי בתים שמעצבים את בתיהם בסגנון עיצוב פנים שמאופיין בפריטים אתניים מקוריים שיש להם משמעות וסיפורים מאחוריהם. חנות Carpet Diem מוכרת ומתחזקת שטיחים פרסיים, אפגניים ומודרניים בסגנונות שונים, עם ותק של 42 שנים בתחום.

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support