מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

תיקון שטיחים

השארת פרטים מהירה:

אמנם חלק מן השטיחים הקיימים בבתים הם פשוטים וזולים אך אנשים רבים בוחרים להשקיע ממיטב כספם בשטיחים מהודרים ומרשימים בעלי איכות גבוהה. שטיחים אלה הופכים לחלק מן הנכסים של הבית כאשר שטיחים אחרים אשר עוברים במשפחה הם זכר להיסטוריה משפחתית אותה יש לשמר. לעיתים חלק מסוים בשטיח יכול להפוך לבלוי, דהוי, להיפרם או להיקרע כך שתצטרכו שירות תיקון שטיחים. בחלק מן המקרים תזדקקו לתיקון שטיחים פשוט אשר לא דורש מיומנות גבוהה ובמקרים אחרים תזדקקו לתיקון שטיחים אמנותי הדורש מומחיות והתמצאות בשיטת האריגה המקורית של השטיח.

תיקון שטיחים מכל הסוגים

כיצד מתבצע תהליך תיקון השטיחים?

 • כאשר השטיח נמצא אצל איש מקצוע הוא יכול להוסיף לשטיח חלקים חסרים. חלקים אלה ניתן ליצור לבד או להזמינם מחו"ל. בנוסף ניתן לבצע רסטורציה המחדדת את גבולות הצבע בשטיח.
 • במידה והשטיח לא דורש תיקון ניתן לבצע סירוק של החוטים אשר מרענן את מראה השטיח
 • טרם ביצוע הסירוק יש לנקות את השטיח על ידי השריה במים עם חומר ניקוי עדין. לאחר ההשריה יש להבריש את השטיח, לשטוף אותו במים ולסחוט בעדינות.
 • ייבוש השטיח דורש לעיתים ציוד מיוחד כמו חדרי ייבוש ייעודיים המפוקחים באמצעות מחשב. לעיתים ניתן גם להסתפק בייבוש טבעי, זאת בהתאם לסוג השטיח.
 • טרם ההחלטה האם לבצע תיקון לשטיח מומלץ לפנות אל שטיחן שיעריך את מידת הנזק שנגרם לשטיח, את המורכבות שבשיקומו ואת העלות המוערכת.

מתקנים שטיחים אצל המומחים

על מנת לבצע תיקון אצל מומחים בעולם השטיחים פנו כעת אל בית שטיחי רות. אנו מתמחים בשטיחים אתניים כמו שטיחים פרסיים, הודיים ואפגניים הודות לעשרות שנים של ניסיון בעולם השטיחים וידע אשר עובר מדור לדור. אנו מבצעים אריגה מחדש, ריענון צבעים, השלמת חלקים, תיקון פרנזים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בעיה.

תיקון שטיחים מכל הסוגים

תיקון שטיחים מקצועי

אם גם השטיח שלכם ידע ימים טובים יותר, ייתכן והגיע הזמן לפנות אל 'בית שטיחי רות' וליהנות משירות תיקון שטיחים מקצועי, מיומן ומדויק. חברתנו מובילה בתחומה מזה כארבעה עשורים וכעת מעמידה את כל הידע הרב והניסיון העשיר אותו צברה לאורך הדרך לרשותכם. הצוות המקצועי שלנו מקפיד על השלמת עבודתו בצורה יעילה, מהירה ואיכותית, כך שאפילו אתם תתקשו לזהות את האזורים שדרשו תיקון דחוף בשטיח האהוב עליכם. 

באילו מקרים נזדקק לשירות תיקון שטיחים?

שטיחים יכולים לתרום רבות לאווירה המיוחדת אותה אנו מבקשים ליצור בבית, אך בשעה שאנו מגלים קרעים, חשוב יהיה לזכור כי אין הדבר אומר כי אתם חייבים כעת להיפרד לתמיד מהשטיח האהוב עליכם. בעת פניה אל חברה מקצועית בתחום, תוכלו גם אתם ליהנות משירות תיקון שטיחים מיומן אשר יכול להסתמך על ידע, ניסיון, כוח האדם והכלים הדרושים עבור תיקון המבוקש עליכם. 

קיימים מצבים שונים אשר דורשים את תיקון השטיח שלכם על ידי המקצוענים, זאת לרבות:

 • קרעים 
 • חורים 
 • קרחות 
 • שפשופים 
 • דהיית צבע 
 • ועוד…

חברה מקצועית תהיה זו אשר תוכל להתאים את המענה המדויק בעבור כל בעיה ממנה סובל השטיח שלכם. זאת כמובן, תוך לקיחה בחשבון של מאפייניו, הצבעים המקוריים שלו וכל עבודה נוספת שישי להשלים על מנת להשיב לשטיח שלכם את המראה האטרקטיבי והמרשים שגרם לכם להתאהב בו לראשונה. 

לא מוותרים על סיוע מקצועי

על מנת להבטיח את העובדה כי השטיח שלכם יזכה בקבלת המענה המיומן  והמדויק לו אתם זקוקים, מומלץ יהיה לפנות אל 'בית שטיחי רות'. מלאכת תיקון השטיחים דורשת כישורים מקצועיים ויכולות אומנותיות הכוללות ידע וניסיון רב בתחום. חברתנו מודעת לכך ועל כן מעמידה לשירותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחומם, אלו שיוכלו לשמר האריגה המרשימה שבשטיח שלכם ויספקו את המענה המדויק בעבור כל תקלה אשר מתגלה בשטיח עצמו. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כבר היום באתר או בטלפון 09-95-48-791.

 

אולי יעניין אותך גם...

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט