מצא את השטיח שלך!
ייעוץ אצלך בבית לפגישת ייעוץ

תיקון שטיחים 

השארת פרטים מהירה:

אמנם חלק מן השטיחים הקיימים בבתים הם פשוטים וזולים אך אנשים רבים בוחרים להשקיע ממיטב כספם בשטיחים מהודרים ומרשימים בעלי איכות גבוהה. שטיחים אלה הופכים לחלק מן הנכסים של הבית כאשר שטיחים אחרים אשר עוברים במשפחה הם זכר להיסטוריה משפחתית אותה יש לשמר. לעיתים חלק מסוים בשטיח יכול להפוך לבלוי, דהוי, להיפרם או להיקרע כך שתצטרכו שירות תיקון שטיחים. בחלק מן המקרים תזדקקו לתיקון שטיחים פשוט אשר לא דורש מיומנות גבוהה ובמקרים אחרים תזדקקו לתיקון שטיחים אמנותי הדורש מומחיות והתמצאות בשיטת האריגה המקורית של השטיח.

תיקון שטיחים מכל הסוגים

כיצד מתבצע תהליך תיקון השטיחים?

  • כאשר השטיח נמצא אצל איש מקצוע הוא יכול להוסיף לשטיח חלקים חסרים. חלקים אלה ניתן ליצור לבד או להזמינם מחו"ל. בנוסף ניתן לבצע רסטורציה המחדדת את גבולות הצבע בשטיח.
  • במידה והשטיח לא דורש תיקון ניתן לבצע סירוק של החוטים אשר מרענן את מראה השטיח
  • טרם ביצוע הסירוק יש לנקות את השטיח על ידי השריה במים עם חומר ניקוי עדין. לאחר ההשריה יש להבריש את השטיח, לשטוף אותו במים ולסחוט בעדינות.
  • ייבוש השטיח דורש לעיתים ציוד מיוחד כמו חדרי ייבוש ייעודיים המפוקחים באמצעות מחשב. לעיתים ניתן גם להסתפק בייבוש טבעי, זאת בהתאם לסוג השטיח.
  • טרם ההחלטה האם לבצע תיקון לשטיח מומלץ לפנות אל שטיחן שיעריך את מידת הנזק שנגרם לשטיח, את המורכבות שבשיקומו ואת העלות המוערכת.

מתקנים אצל המומחים

על מנת לבצע תיקון אצל מומחים בעולם השטיחים פנו כעת אל בית שטיחי רות. אנו מתמחים בשטיחים אתניים כמו שטיחים פרסיים, הודיים ואפגניים הודות לעשרות שנים של ניסיון בעולם השטיחים וידע אשר עובר מדור לדור. אנו מבצעים אריגה מחדש, ריענון צבעים, השלמת חלקים, תיקון פרנזים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בעיה.

תיקון שטיחים מכל הסוגים

אולי יעניין אותך גם...

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט